Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pronájem chaty pro dvě rodiny

Nabízíme k pronájmu  chatu pro dvě rodiny  v krásné lokalitě Vranovské  přehrady u Vranova nad Dyjí. Chata se nalézá ve Štítarském lese v přímé blízkosti vody a je možnost příjezdu autem až k ní. Má vlastní parkování. 

     ObrazekJe to sezónní dřevěná chata.  Chata je pro  dvě čtyřčlenné rodiny, za příplatek je přistýlka (1 osoba), zvíře (pes).

V přízemí je 2x kuchyňka, plně vybavená. V prvním patře se nalézá 2x lůžková část s výhledem na vodu. Za chatou je 2x WC. Před chatou je terasa s posezením  a na každá straně je krb. Je zde i trávník s otevřeným ohništěm a pevné molo s prkny v hodné na opalování. Pláž před chatou je písčitá a má mírný sklon do vody.K chatce náleží malá loďka kterou mohou zájemci používat.   

 Asi 10 min. chůze od chaty se nachází Vranovská pláž, která mimo jiné  skýtá mnoho zajímavých možností, např. tobogán, různá hřiště, obchody a stánky , spoustu restaurací a také letní kino. Pro ty náročnější je možnost jít až na samotnou přehradu, která je velmi zajímavé technické dílo, dále je zde možnost si i zaplatit vyhlídkovou plavbu parníkem až na Bítov.  

     Na  chatě lze strávit krásnou dovObrazekolenou v čisté přírodě, kde si příjemně odpočinete od všedních starostí. Je zde však i možnost rozvíjet některé své koníčky jako je plavání, potápění, jízda na kole ale i turistika nebo např.rybaření. Vranovská přehrada je totiž největší rybářský revír (537 ha), Moravského rybářského svazu, kde lze chytat takřka veškeré druhy sladkovodních ryb navíc i z loďky.

 Přejeme Vám příjemně strávené dny dovolené!  

 


      
Sazebník cen na chatu na

Vranovské přehradě:

1 týden/ 4 osoby    5500, - Kč

 

 přistýlka, nebo zvíře + 500,-Kč  

             


           

             Adresa chaty: Vranovská přehrada,

                               Štítary  408

Kontakt na provozovatele:

603 108 198, 737 174 176

 


 

  Pokud máte  o pronájem chaty zájem,

pište na e-mail: antikdd@seznam.cz  

             nebo zavolejte na výše uvedená tel. čísla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Chata Vranov